DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

produse noi? cand?

3 participan?i

In jos

produse noi? cand? Empty produse noi? cand?

Mesaj Scris de liana Sam Mar 15, 2008 6:54 pm

fetelor, in catalogul din martie din doua in doua pagini scrie"ultima oara in catalog)...astfel incat in luna aprilie ma asteptam la o multime de produse noi. M-am uitat(nu f.atent dar totusi)pe catalogul online si nu prea am vazut noutati(un ruj parca).iar paginile sunt mai putine Laughing
Asadar, cand apar noutatile?
liana
liana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/03/2008

Sus In jos

produse noi? cand? Empty Re: produse noi? cand?

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 15, 2008 11:25 pm

a intrat parfumul aquamarine, mai sunt "maruntisuri". noutatile intra in functie de marketingul firmei.recomand tuturor sa vizualizeze pe net paginile firmei din franta, germania, rusia, ungaria, etc.
s-ar putea sa ma repet, va spun insa ca la noi preturile sunt bune, la unguri mai mici ca la noi, la rusi egale sau nesemnificativ mai mici. in vest....te omoara, sunt foarte mari.
asa ca spuneti clientilor ca e multinationala, cu preturi bune in romania.
personal, abia astept un produs din gama NEOSKIN, care e foarte bine vandut in franta. la ei apare cu cod LU si inca ceva. de fapt, cod/produs nu "bate" la fel in toate tarile.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

produse noi? cand? Empty Re: produse noi? cand?

Mesaj Scris de Diana Petrov Lun Mar 17, 2008 1:06 pm

Parerea mea este ca in fiecare luna s-au introdus produse noi. Eu zic ca si asa e prea mult. Am intalnit persoane care nu doresc aceste schimbari. Odata ce o persoana comanda un produs, se ataseaza de el si doreste sa il comande in continuare. Stiti si voi care este puterea "obisnuintei". Eu personal doresc sa vad in catalog si produsele vechi, dar si produse noi, nu prea multe, de la o luna la alta. Ori Faberlic, mi se pare, a adus prea multe schimbari intr-un timp foarte scurt. Chiar o sa ma uit pe un catalog din septembrie si pe cel din aprilie, sa vad ce s-a scos, ce a ramas si ce s-a adaugat.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

produse noi? cand? Empty Re: produse noi? cand?

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 22, 2008 10:05 pm

daca stie cineva de gama LU (LU5;LU7;LU8)?
am intrat pe un forum de "cosmeticale" de-al frantuzoaicelor si am vazut ca LU5 a avut rezultate foarte bune la voluntarele care s-au oferit sa-l testeze. este un ser contur ochi cu aqufterm(15ml) care, dupa cum spun frantuzoaicele, are parfum discret; patrunde rapid in piele; are textura foarte fina.
il vreau si eu.
sau...la noi a si fost?
diana, ai dreptate. nu apuca omul bine sa se "dedulceasca" cu un produs ca, hop, l-au si scos.nu inteleg de ce?
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

produse noi? cand? Empty Re: produse noi? cand?

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Mar 23, 2008 12:40 am

Gama de care ai pomenit nu imi este cunoscuta. Nu cred ca a fost la noi. Probabil ajunge pe aici in cateva luni. Ar fi culmea ca Romania sa fi fost inaintea Frantei Very Happy
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

produse noi? cand? Empty Re: produse noi? cand?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum