DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kaori

4 participan?i

In jos

Kaori Empty Kaori

Mesaj Scris de Admin Lun Feb 04, 2008 11:46 pm

Placere rafinata!

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Kaori Empty Re: Kaori

Mesaj Scris de Lorika Lun Feb 04, 2008 11:58 pm

Like a Star @ heaven Nu stiu dc mi-a placut de prima data cum am vazut si citit numele acestui parfum, ma atras. Am cerut in prima comanda si patru mostre de parfum printre care si Kaori, culmea a facut sa nu imi vina decat o mostra in colet si culmea de fapt era ca .... era Kaori, chiar e dragutz, asa cum ma asteptam, nu foarte dulce destul de racoros si parca te duce cu gandul spre primavara. Sper sa imi iau si parfumul totusi ca sa va spun si daca este persistent Wink I love you Like a Star @ heaven
Lorika
Lorika
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Data de inscriere : 01/02/2008

Sus In jos

Kaori Empty Re: Kaori

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 15, 2008 11:33 pm

kaori este un parfum "tare", personal spun ca aduce putin cu blv, de la casa bulgari. este un parfum uleios si tine. eu dau dimineata, din pacate seara nu mai miroase. asta e tragedia parfumurilor faberlic, sunt faine; dar nepersistente.poate ar trebui sa umble la procesul de fabricatie si sa mai puna ceva in alambicul in care "se clocesc" miresmele. ar putea fi si o stratagema.oricum, face banii.
va recomand sa cumparati parfumul, e mai necostisitor in raport cu mostrele, care, desi comandate, ajung la calendele grecesti.asta o stiu de la prietena mea, care le comanda luna de luna. spera sa-i vina.
daca ai prietene in grup; fiecare cumpara un parfum si face reclama cu el. la cateva zile schimbati intre voi.
am kaori, cm1, alize, aora si n6 si bietele sticle, fac naveta timisoara-severin-orsova, etc.
merita, banii pe ele se scot+ ca aveti parfumuri in casa pe durata mare de timp.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

Kaori Empty Re: Kaori

Mesaj Scris de miliade Lun Mar 17, 2008 6:44 pm

Faptul ca aceste parfumuri nu persista prea mult este din cauza ca au o concentratie de ulei esential extras prin presare la rece din plante si flori,sub 15%.Sa nu spuneti ca fac pe desteapta,nici eu n-am stiut,dar am citit in catalogul unei firme care,printre alte produse,comercializeaza si parfumuri(ele predomina in activitatea lor).
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Kaori Empty Re: Kaori

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum