DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cine esti?

+5
tina geana
liana
Criss
miliade
Diana Petrov
9 participan?i

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cine esti? Empty Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Feb 10, 2008 6:11 pm

Stiu...esti consultant Faberlic....dar nu asta te defineste.
Cine esti in viata de zi cu zi, ce job ai, ce hobby-uri ai, ..... ce crezi tu ca e important de stiut despre tine.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Mier Feb 20, 2008 10:57 pm

Scuze ca nu m-am prezentat de la inceput.Adevarul e ca inca mai bajbai in utilizarea PC si,implicit a forumurilor. Miliade,alias Emilia Iancovici ,din Medgidia,43 ani,1.65 cm,63 kg(cam mult,dar ma straduiesc),asistent social,casatorita,un baiat de 22 ani,...ce sa va mai spun despre mine?Intrebati-ma orice!
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mier Feb 20, 2008 11:06 pm

Foarte frumos din partea ta. Prezentarea ta e mai mult decat completa. Ma voi prezenta si eu, dar trebuie sa ma gandesc putin la ce sa scriu.
Cred ca sunt fete pe aici care te-ar intreba de baiatul tau Smile
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Mier Feb 20, 2008 11:17 pm

Probabil ca m-ar fi intrebat in imprejurari mai fericite,dar baiatul meu este f. bolnav,asa s-a nascut,cu handicap -autism sever.Asa ca,daca cineva doreste o informatie sau un sfat pe aceasta tema,sant(din pacate)apta sa le dau.Altfel,in ani am incercat si am si reusit sa ma bucur de ce pot,adica sa vad partea plina a paharului,sa ma adaptez situatiei.Chiar de as fi acuzata de lipsa de modestie,ma consider o luptatoare.
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Joi Feb 21, 2008 12:05 am

Imi pare rau sa aud asta. Din pacate stiu cum e sa fii bolnav, eu ma lupt de 8 ani de zile. Am vrut sa inveselesc putin conversatia, sper ca nu am facut o gafa prea mare.
Sunt de acord cu tine ca esti o luptatoare, e greu sa fii in postura de a avea grija de cineva bolnav, mai ales daca iti este si f draga acea persoana.
Va doresc multa sanatate, ca e mai buna decat toate!
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Feb 24, 2008 1:22 pm

Si, ca sa raspuns la intrebarea topicului, sunt Diana, coordonatoarea acestei echipe de care sunt tare mandra Very Happy . Am 30 de ani...aproape 31. Locuiesc in Oltenita, jud.Calarasi, insa am stat 10 ani in Bucuresti. Am lucrat pana anul trecut intr-o companie multinationala, care m-a dezamagit. Acum stau acasa, din motive medicale, dar vreau sa ma reapuc de treaba cat de curand.
Am un prieten cu care intentionez sa ma casatoresc- suntem de 2 ani impreuna.
Si...cam atat. Daca aveti alte curiozitati, intrebati-ma.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Dum Feb 24, 2008 8:45 pm

Desi nu sant psiholog de meserie(cu toate ca viata mi-a dat lectii in acest sens) ,fotografia ta,Diana imi arata(si sper sa fie asa) chipul unei persoane blande,serioase.Iti doresc ca motivele medicale de care vorbeai sa dispara cu totul si sa ai spor la treaba.Iar la capitolul ,,dragoste" ,sa fii iubita!!!
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Feb 24, 2008 10:35 pm

Iti multumesc din suflet Emilia pentru complimente. Eu cred ca mi se potriveste descrierea (sunt si modesta Very Happy ). Ca sa iti spun mai multe despre problemele mele...ele dateaza din anul 2000, cand, din cauza stresului, mi s-a declansat o hipertiroidie foarte urata. Cativa ani am umblat prin doctori endocrinologi si psihiatrii, ca tiroida afecteaza si starea emotionala, ca, in final sa ma operez de tiroida si sa mi-o scoata pe toata (ca aveam noduli). De atunci tot incerc sa imi gasesc echilibrul si sper sa se intample asta intr-o buna zi.
Din fericire sunt iubita si iubesc. Nu imi mai doresc decat sanatate pentru toti, inclusiv pentru voi.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Dum Feb 24, 2008 11:37 pm

Sufar de aceeasi boala,din pacate la mine a fost un pic mai grav decat la tine.Spun ,,a fost" pt. mi-i s-a spus (si sper se fie asa)ca am invins boala.In 2006,aprilie am mers la Inst.Parhon pt. o asa zisa banala operatie de tiroida,cu nodul(unul singur) dar la operatie s-a constatat ca era canceros si mi s-a extirpat intreaga glanda.Apoi a urmat stresul radioterapiei,3 sedinte cu iod radioactiv,care din fericire,a distrus orice urma de celula canceroasa.E adevarat ca afecteaza starea emotionala,sant in masura s-o spun,dar tratamentul regulat cu hormonul de substitutie va rezolva aceasta problema,trebuie sa ai incredere.Sanatate multa iti doresc!


Ultima editare efectuata de catre miliade in Lun Mar 17, 2008 7:18 pm, editata de 1 ori
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Lun Feb 25, 2008 1:16 am

Se pare ca la tine a fost mai grav. Bine ca s-a rezolvat. Iti doresc multa sanatate. La mine a fost mai rau pe partea psihica, pt ca am avut un soc cand s-a declansat. Probabil m-a depasit situatia, m-a luat prin surprindere...ca nu ma stiam bolnava de nimic.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Criss Lun Feb 25, 2008 11:33 pm

Hello! Nou venita pe aici, tin si eu sa ma prezint,macar asa un pic Razz sunt Cristina si sunt din Timisoara, proaspata intrata in familie. Sunt puiutul de pe aici se pare, dar o scoatem noi la capat. Mai vreau sa va spun ca sunt mandra de voi si de felul cum ati trecut prin viata,din ce ne-ati impartasit, si curaj si pe viitor ca totul va fi bine!
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Lun Feb 25, 2008 11:40 pm

Buna Cristinica! Te-am ghicit dupa data nasterii Wink . Bine ai venit printre noi, sper sa-ti placa. Multumim de incurajari.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Mar Feb 26, 2008 1:25 pm

Bun venit,Cristina!Sa-ti fie bine in viata,sa fii sanatoasa si sa nu intampini nici un fel de greutati,daca se poate! De asemenea,bun venit la FaberlicTeam!
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Criss Mar Feb 26, 2008 8:15 pm

Multumesc pentru urari! ne mai auzim pe aici Laughing
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Sam Mar 01, 2008 7:42 pm

Fata din avatar esti tu,Criss?
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Criss Dum Mar 02, 2008 7:07 pm

dap,eu sunt Smile Acum sunt tunsa un pic altfel,dat tot eu sunt Very Happy
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de liana Mar Mar 11, 2008 10:44 pm

Hai sa ma prezint si eu sumar: am 32 de ani, casatorita de aproape 9 ani, am o mandrete de baiat( la gradinita),stau langa capitala...o sa pun si o poza dar nu chiar acum Laughing Sunt o ardeleanca get beget dar viata si dragostea m-au dus departe de ai mei...
liana
liana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/03/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Criss Mar Mar 11, 2008 10:48 pm

sa-ti traiasca baietelul si sa te bucuri de el! bine ai venit printre noi si spor la cat mai multe vanzari Very Happy
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 10:51 pm

liana a scris:Hai sa ma prezint si eu sumar: am 32 de ani, casatorita de aproape 9 ani, am o mandrete de baiat( la gradinita),stau langa capitala...o sa pun si o poza dar nu chiar acum Laughing Sunt o ardeleanca get beget dar viata si dragostea m-au dus departe de ai mei...

Ce sa zic...din descriere pari a fi o fericita. Sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si sa te bucuri de el!
Cam din toamna o sa ma mut si eu inapoi in Bucuresti si poate ne si vedem. Eu locuiesc in Oltenita acum.
Numai bine!
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de liana Mar Mar 11, 2008 10:58 pm

Criss a scris:sa-ti traiasca baietelul si sa te bucuri de el! bine ai venit printre noi si spor la cat mai multe vanzari Very Happy
Multumesc mult!!! Cu vanzarile intampin prejudecati de genul:sunt facute in rusia? aoleu!!! ar fi mai bine sa scrie pe ambalaje doar in engleza, nu?
Am mai scris mesajul acesta o data dar nu a aparut...daca apare in dublu exemplar scuze, sunt incepatoare Smile
liana
liana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/03/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Criss Mar Mar 11, 2008 11:06 pm

la mine fetele chiar sunt fericite ca sunt facute o parte in rusia, au auzit ele ca sunt bune cremele facute de rusi ,asa k in privinta asta, eu ma declar fericita Razz
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 11:47 pm

Stiu ca cele bulgaresti nu sunt de calitate, dar cele rusesti sunt. Deci, s-ar putea sa fie doar o confuzie .
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 15, 2008 11:41 pm

miliade, acum am vazut c-a si trecut ziua ta. iti doresc multa putere de convingere, ambitie, motivare si fie ca dintr-un hobby sa faci din faberlic o sursa de venit. pe care eu mi-am propus s-o realizez si s-o cheltuiesc numai pentru mine.
in viata particulara, toate bucuriile lumii sa-ti lumineze pasii.si toata puterea ta de lupta sa bucure si sa fortifice tot ce te inconjoara.
la multi ani, razboinico!
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de miliade Lun Mar 17, 2008 6:37 pm

Tina,desi cu intarziere,fapt pentru care imi cer scuze(n-am mai intrat pe FaberlicTeam din lipsa de timp),iti multumesc mult pentru urari si iti doresc ca ele sa se intoarca la tine inzecit,sa faci bani multi din Faberlic asa incat atunci cand noi n-om avea,sa ne dai si noua! Multumesc inca odata!
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Diana Petrov Lun Mar 17, 2008 6:58 pm

La multi ani si din partea mea, Emilia. Sincer, nu am observat. Sa imi fie rusine! Iti doresc multa sanatate, tie si familiei tale!


Ultima editare efectuata de catre Diana Petrov in Lun Mar 17, 2008 7:17 pm, editata de 1 ori
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Cine esti? Empty Re: Cine esti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum