DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Sugestii de la membri

4 participan?i

In jos

Sugestii de la membri Empty Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Admin Mier Feb 27, 2008 12:46 am

Am primit astazi acest mesaj :
tina geana a scris:Pe langa reclama facuta in paginile catalogului, de multe ori pretioasa si dificil de inteles de catre multi clienti, ar fi de dorit ca fiecare dintre noi sa postam cum ne place un produs testat; miros, durata, calitate.
Bunaoara, rujurile testate de mine sunt foarte rezistente, se sterg la demachiat. Parfumul AORA este un parfum dulce, pentru persoane romantice.Parfumul KAORI are tenta dulceaga, dar eu il consider un parfum adaptat persoanelor dinamice, in miscare, agitate. Le-am incercat pe ambele si tin mult pe piele.Balsamul de buze ZIMA, excelent, are chiar proprietati antiseptice.Crema B11 folositi-o cu incredere pentru cosuri, ten predispus la acnee, face minuni.

si ma gandeam ca am putea trimite un mail firmei faberlic sa introduca undeva la finalul catalogului sau chiar in dreptul anumitor produse impresiile consultantilor sau mai bine zis clientilor si utilizatorilor de produse faberlic.
e si asta o sugestie, nu? Wink

sau poate sa puna link catre forum pe site-ul principal Very Happy ;Wink (exagerez? Embarassed )

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de miliade Mier Feb 27, 2008 12:46 pm

Chiar e o idee excelenta!Poate ar determia unele femei mai reticente,mai putin deschise la nou,sa testeze produsele cu incredere.
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de tina geana Mier Feb 27, 2008 5:42 pm

Stie cineva un parfum pentru femei mai "dur"?Nu de alta, dar nu intentionez sa comand mostre, oricum sunt probleme cu ele (ori vin mai multe fiole pe un parfum, ori deloc).
Astazi am primit o reclamatie de la un grup de fete. Se pare ca Faberlic Germania are cataloage mult mai bine puse in valoare; de asemenea, modelele alese pentru pozat sunt mult mai expresive, neostentative si nu lasa senzatia de vulgar(asa cum au vazut-o pe fata care a pozat pentru KRASA in catalogul lunii februarie.
Fara party-priuri, firma ar trebui sa aleaga modele indraznete, feminine, ale caror forme sa puna in valoare produsele.Caci, una e sa promovezi o crema de picioare langa o tipa care are intr-adevar ce arata, si alta sa pui orice langa crema. Am incercat sa conving cativa barbati sa cumpere crema impotriva bataturilor si, sa vezi si sa nu crezi, n-au luat-o pe motiv ca-i urata tipa cu "prosopu-n cap". Asta e, gusturile nu se discuta. Asta nu inseamna ca nu putem combate pe acest forum.
Vanzari mari tuturor, tina geana.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Admin Mier Feb 27, 2008 9:16 pm

da, totusi uite ma tot gandesc ca nu ar fi rau sa facem cumva sa ajunga macar parte din obervatiile si din experientele noastre la cineva care ar avea un cuvant de spus pe undeva prin Faberlic

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 10:22 pm

tina geana a scris:Stie cineva un parfum pentru femei mai "dur"?Nu de alta, dar nu intentionez sa comand mostre, oricum sunt probleme cu ele (ori vin mai multe fiole pe un parfum, ori deloc).
Astazi am primit o reclamatie de la un grup de fete. Se pare ca Faberlic Germania are cataloage mult mai bine puse in valoare; de asemenea, modelele alese pentru pozat sunt mult mai expresive, neostentative si nu lasa senzatia de vulgar(asa cum au vazut-o pe fata care a pozat pentru KRASA in catalogul lunii februarie.
Fara party-priuri, firma ar trebui sa aleaga modele indraznete, feminine, ale caror forme sa puna in valoare produsele.Caci, una e sa promovezi o crema de picioare langa o tipa care are intr-adevar ce arata, si alta sa pui orice langa crema. Am incercat sa conving cativa barbati sa cumpere crema impotriva bataturilor si, sa vezi si sa nu crezi, n-au luat-o pe motiv ca-i urata tipa cu "prosopu-n cap". Asta e, gusturile nu se discuta. Asta nu inseamna ca nu putem combate pe acest forum.
Vanzari mari tuturor, tina geana.

Un parfum mai dur, care seamana cu Dune, este Sleza Yurate. Mie mi-a placut.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 10:25 pm

Cat despre sugestii...am fost contactata de coordonatoarea coordonatoarei mele, deoarece suntem o echipa mare si a vrut sa ne felicite, iar acum tin legatura cu dansa si tot ce nu pot eu sa rezolv, ii trimit dumneaei. Este director la Faberlic si are un cuvant important de spus. Cand se strang mai multe sugestii i le voi trimite si chiar o s-o invit si pe forum, daca va dori.

PS: pt Admin...stiu ca am postat de 2 ori la rand, dar erau lucruri diferite si vroiam sa nu se amestece Very Happy
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Admin Mier Mar 12, 2008 8:37 pm

te scuz, te scuz si te pup Wink

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 22, 2008 9:47 pm

am o sugestie, daca se poate.
am comandat pt o clienta un neo 5. pe cutie scria ca expira in oct. 2008(daca bine-mi amintesc) si pe sticla scrie data 29.05.2007. inseamna ca atunci a fost produs.daca e asa trebuie verificat, pentru ca nu mi se pare corect ca firma sa puna pe piata produsul la aproape un an de la fabricare. tipa care a facut comanda nu are decat 2 zile de cand foloseste produsul, dar am rugat-o sa ma tina la curent. abia am lamurit-o sa nu refuze produsul.
de regula, specific la comenzi ca vreau ca produsele sa fie cu termen lung de valabilitate.
daca se poate sa ajunga la cei ce conduc faberlic ce vorbim noi pe aici. mi se pare constructiv.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Mar 23, 2008 12:35 am

Care este motivul pentru care soliciti acest lucru? Daca ai un motiv intemeiat pentru aceasta solicitare, te rog sa trimiti mail la Faberlic si , daca ei considera intemeiat motivul tau, cu siguranta te vor ajuta.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Sugestii de la membri Empty Re: Sugestii de la membri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum