DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Crema exfolianta impotriva bataturilor

4 participan?i

In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de miliade Joi Feb 28, 2008 6:42 pm

Daca cineva a folosit crema exfolianta impotriva bataturilor(KN.4),as vrea sa stiu cat de eficienta este,daca intr-adevar rezolva cumva bataturile.M-au intrebat persoane interesate,dar eu nu am folosit-o intrucat,momentan,nu am bataturi.
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Re: Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de Lorika Vin Feb 29, 2008 7:42 pm

mie mi-a spus o cienta doar de balsam ca nu este multumita ca are calcaiele crapata si nu ia facut nimic asta dar bine nu pot garanta pt opinia ei pt ca nu stiu exact cum si cat o foloseste


totusi nu inteleg ce cauta gama pt picioare la produse pt par scratch
Lorika
Lorika
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 41
Data de inscriere : 01/02/2008

Sus In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Re: Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de miliade Sam Mar 01, 2008 7:32 pm

Lorika,eu nu gasesc gama pt.picioare la produse pt.par!La pag.112-,,Aveti grija de picioarele dv."-FABERLIC BODY nu vad nimic despre par,nu inteleg ce spui tu.
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Re: Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de Diana Petrov Mier Mar 05, 2008 1:51 am

Pentru probleme mai serioase cu calcaiele si crapaturile, va pot recomanda ceva mai profesional, nu de la Faberlic, ci de la Scholl. E o crema care se gaseste in farmacii si face minuni.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Re: Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de Admin Mier Mar 05, 2008 11:07 am

miliade a scris:Lorika,eu nu gasesc gama pt.picioare la produse pt.par!La pag.112-,,Aveti grija de picioarele dv."-FABERLIC BODY nu vad nimic despre par,nu inteleg ce spui tu.


eu ma refeream la forum discutia asta era in topicul pt par dar i-am facut dupa aceea topic separat picioarelor Wink

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crema exfolianta impotriva bataturilor Empty Re: Crema exfolianta impotriva bataturilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum