DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

mostre rujuri sau parfumuri?

4 participan?i

In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de liana Mar Mar 11, 2008 10:07 pm

Buna fetelor! sunt novice si pe acest forum si ca reprezentant faberlic... vreau sa va intreb:voi ati primit mostre de rujuri sau parfumuri? Am facut pana acum 2 comenzi si am solicitat contracost sau cum se procedeaza...dar nu am primit nimic. Multe prietene ar vrea sa cumpere dar majoritatea imi solicita esantioane...cum sa cumperi u parfum daca nu stii cum miroase? Rolling Eyes
Asa...descrierea cu dulce sau fresh e totusi prea sumara. Si apropo la una din promotii pt.incepatori trebuia sa primesc un produs (la suma facuta) ales de calculator(sub 10 lei parca)...dar nu am primit nimic .Vi s-a mai intamplat?
Va pup pe toate!!
liana
liana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/03/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 10:18 pm

Bine ai venit la noi pe forum! Very Happy
Intrucat nu exista o procedura clara de comandare a mostrelor si nu apar nici pe formularul de comanda, va sfatuiesc sa sunati la Serviciul Clienti (021.2417352, 021.2417372) la inceputul fiecarei luni (pentru ca stocul se epuizeaza destul de repede) si sa intrebati daca le au in stoc, cand le vor avea si cum sa le comandati.
In principiu, daca le au in stoc, le puteti comanda:
- prin formularul de comanda - scrieti ce mostre doriti la rubrica de jos care se numeste "Daca aveti sugestii..."
- prin fax
Dar, oricum, sunati inainte la Faberlic si intrebati cum sa procedati.


Cat despre produsul pe care trebuia sa-l primesti, scrie-mi, te rog, pe mail, la petrovdiana@gmail.com, ce ai comandat exact, cand te-ai inscris...ca nu imi dau seama cine esti ...scuze Very Happy si o rezolvam.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de liana Mar Mar 11, 2008 10:28 pm

Multumesc Diana pt. promptitudine...esti o scumpa... Laughing Eu fac o comanda saptamana viitoare...sper sa fie macar un esantion.
In ce priveste cealalta problema...nu are rost...probabil a fost o greseala si oricum suma e mica.Daca se repeta am sa-ti spun...
liana
liana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 11/03/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Mar 11, 2008 10:30 pm

Liana, nimic nu trebuie lasat nerezolvat. Insist sa imi dai toate detaliile, asta daca iti doresti acel produs, si sa imi spui si cine esti, daca vrei... Very Happy Sau da-mi un mesaj privat.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de Criss Mar Mar 11, 2008 10:51 pm

daca reusiti vreodata sa primiti mostre de orice fel, anuntati-ne si pe noi, informatia poate fi foarte utila Razz
Criss
Criss
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de irina Mar Apr 08, 2008 1:18 pm

buna fetelor.sunt noua.azi am primit catalogul si maine voi da deja prima comanda.stiti daca avem cadouri lunare pt.reprezentanti? sunt curioasa. multumesc

irina
Outsider

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Data de inscriere : 08/04/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de Diana Petrov Mar Apr 08, 2008 1:43 pm

irina a scris:buna fetelor.sunt noua.azi am primit catalogul si maine voi da deja prima comanda.stiti daca avem cadouri lunare pt.reprezentanti? sunt curioasa. multumesc

Buna Irina,

Bine ai venit pe forumul nostru!
Ti-am trimis si un mesaj, dar iti scriu si aici. As dori sa stiu daca esti inscrisa in grupa mea si numele tau. Mi-l poti da printr-un mesaj, daca nu vrei sa fie facut public.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

mostre rujuri sau parfumuri? Empty Re: mostre rujuri sau parfumuri?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum