DiP FaberlicTeam
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

"Respiratie dubla!"

4 participan?i

In jos

"Respiratie dubla!" Empty "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 31, 2008 2:35 pm

Ce stiti despre produsele ce ofera respiratie dubla?

Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 41
Data de inscriere : 31/01/2008

https://faberlicteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty tipsuri,

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 01, 2008 11:26 am

cremele cu AHA sunt supranumite si creme cu "ACIZI DIN FRUCTE", deoarece o componenta din alcatuirea lor deriva din acestea.sunt creme foarte benefice, deoarece stimuleaza regenerarea celulelor, prin inlaturarea blanda a straturilor superficiale ale pielii. La inceputul utilizarii iti vei simti fata solzoasa si uscata din cauza procesului de indepartare a celulelor moarte, dar, dupa cateva saptamani de utilizare, vei avea un ten catifelat.
cred ca e foarte bine sa stim cate ceva despre "ce-au in ele cremele" pentru a putea explica potentialului cumparator "pe limba lui".
in legatura cu produsele anticelulita, e ok. recomandati celor interesate de produsele anticelulita si urmatoarea "smecherie":de cate ori au timp, pe langa utilizarea RA1-5, sa-si maseze zonele cu pricina cu zat de cafea, apoi sa se impacheteze cu celofan peste noapte.chiar si ca tratament de week, e spectaculos. eu am simtit-o pe proprioa-mi piele.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty Re: "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Mar 02, 2008 2:18 pm

Va recomand si eu sa descarcati de pe site-ul Faberlic "Ghidul produselor". Asa cum a zis Tina e important sa stim ce contin produsele si carui tip de ten i se potriveste, pentru a castiga si fideliza un client.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty Re: "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de miliade Dum Mar 02, 2008 9:03 pm

Eu am gasit aceste informatii,despre continutul produselor precum si destinatia lor(tip de piele,de par) in catalog,si mi se par suficiente. De exemplu:Criogel anticelulitic,cu fitocomplex si complexe SlimActive si Biosculpture- reduce aspectul de ,,coaja de portocala",racoreste si combate senzatia de ,,greutate" a picioarelor; complexul vegetal activ stimuleaza ,,arderea" grasimilor din straturile pielii si imbunatateste circulatia sangvina.-pag.107,catalog 03 2008.Ce ne-am dori sa stim mai mult despre acest produs? Si informatii asemanatoare am gasit in catalog si la celelalte produse.Nu inteleg,ce ar trebui sa stim mai mult?
miliade
miliade
Consultant activ
Consultant activ

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 60
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty Re: "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de tina geana Sam Mar 22, 2008 10:14 pm

miliade, aia citeste si potentialul client. cu cat oferi mai multa informatie, cu atat convingi mai usor.uite, bunaoara, la ultima comanda, am avut decat un neoskin 5 de adus. insa eu, stiind cam ce mai vor fetele, am pus cateva produse in plus. imagineaza-ti, luni dimineata va trebui sa pun alta comanda.n-au apucat toate sa se bucure de creme de maini si alte produse "la ultima strigare".
e o masca A8(cu ceramide) care, cica e excelenta+gomajul C6 si alte...maruntisuri.produsele cu insemnul aqufterm trebuiesc popularizate, pentru ca sunt de mare calitate.
trebuie sa te concentrezi pe client, restul vine de la sine. si, cu cat detii mai multa informatie, cu atat mai bine.
la mine sunt si fete de la companii "rivale", dar faberlic e "ceva nou". si eu, in fiecare luna, scriu pe catalog cu rosu si pretul lunii trecute. astfel se poate face o comparatie si nu pierd eu prea mult timp.
ideea a dat roade. la mine, cica, exista informatie de calitate.
tina geana
tina geana
Membru activ
Membru activ

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 58
Localizare : Dr. Tr.-Severin
Data de inscriere : 11/02/2008

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty Re: "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de Diana Petrov Dum Mar 23, 2008 12:46 am

Tina, te admir pentru pasiunea cu care te implici in vanzarea produselor Faberlic si pentru atentia pe care o acorzi acestora.
Si eu sunt atenta la detalii, dar tu conduci detasat Smile. Recunosc... ca sa vinzi trebuie sa ai acel "ceva" si tu il ai. Daca as fi un client necunoscut as cumpara de la tine, numai dupa ce am citit postarile tale. M-ai convins Very Happy
Mult succes in continuare.
Diana Petrov
Diana Petrov
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 94
Varsta : 46
Data de inscriere : 02/02/2008

Sus In jos

"Respiratie dubla!" Empty Re: "Respiratie dubla!"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum